כיצד לבחור חברה לבניית אתרים

מחפש את סוכנות הפיתוח הטובה ביותר בוורדפרס אבל לא יודע מאיפה להתחיל?

עבור מעסיק פוטנציאלי המעוניין לשכור סוכנות כזו, שאלה כזו תקפה מאוד. ישנם רבים שרוצים לפתח את אתר הוורדפרס שלהם אך אינם מכירים את המאפיינים המבדילים בין סוכנות אחת לאחרת.

שאלה כזו מלווה בדרך כלל בשאלות כמו: האם מערכי המיומנויות הם הדבר היחיד שצריך לחפש, או שיש גם גורמים אחרים במשחק?

במאמר זה, אנו נותנים לך את כל התקציר כיצד לבחור את סוכנות הפיתוח המתאימה לוורדפרס. קריאת המדריך הקצר הזה בשלמותו תוביל אותך בדרך לבחירת הסוכנות הנכונה.

אבל לפני שנתחיל, בואו נסביר מדוע יש ביקוש כה גבוה לתעשיית שירותי הפיתוח של וורדפרס.

תעשיית שירותי הפיתוח של וורדפרס

וורדפרס היא מערכת CMS רבת עוצמה; אין ספק בכך. מה שהתחיל בתור מזלג של פלטפורמת בלוגים בקוד פתוח התרחב לפלטפורמה שמנהלת כעת למעלה מ-33% מהאינטרנט כולו.

בלוגרים ועסקים, ללא קשר לגודלם, בוחרים בוורדפרס בתור ה-CMS שלהם. עם נתח שוק של 60.2% ואלפי משתמשים נרשמים מדי יום, אין מה להשוות להשפעה של וורדפרס בעולם הדיגיטלי.

שוק העבודה העצמאי של מפתחי וורדפרס וסוכנויות קמו כדי להשלים את הגודל העצום של התקנות וורדפרס. מכיוון שלהרבה עסקים ובלוגרים מתקדמים אין את הזמן לפתח אתר בעצמם, הם שוכרים את השירותים של סוכנות פיתוח וורדפרס או מפתח.

לא רק זה, ישנן סוכנויות המתמקדות בפיתוח תוספים וורדפרס ומספקות פתרונות תוספים מותאמים אישית או מספקות אותו לשוק ההמוני.

"לכל מומחה התחום שלו", זו המהות של השירותים הללו. בהינתן משאבים פיננסיים מספיקים, בלוגר או בעל עסק יכולים להתמקד בנישה שלו בזמן שהמפתח מבטיח שהאתר תקין מבחינה אסתטית ופונקציונלית.

האם אתה צריך סוכנות פיתוח וורדפרס?

כמו כל דבר שכרוך בהשקעת זמן וכסף, זה תלוי.

אם יש לך זמן אבל אין לך מספיק תקציב להשקיע רבות בפיתוח האתר שלך, אז אל תלך על סוכנות. במקום זאת, לכו על מפתח וורדפרס. סוכנויות, בגלל האופי הרשמי שלהן, גובות הרבה יותר מהשכר החציוני של מפתחי וורדפרס.

לחלופין, אתה יכול להשקיע קצת זמן וללמוד את הפרטים הקטנים של וורדפרס ולפתח אתר בעצמך.

אם יש לך את התקציב ואתה רוצה אתר אינטרנט פונקציונלי במיוחד, אתה יכול לשכור את שירותיה של סוכנות כדי לפתח את האתר שלך.

אם נחזור לשאלה שהוצגה במבוא: באיזו סוכנות כדאי לבחור? ובכן, קריאת הסעיף הבא תעזור לך להחליט.

מה לחפש בסוכנות פיתוח וורדפרס
#1. כישורים טכניים

כן, מיומנות טכנית חשובה!

אתר וורדפרס מבוסס על HTML, CSS, JavaScript ו-PHP. באופן אידיאלי, תרצה לבחור סוכנות עם מיומנויות בכל שפות הסקריפט והתכנות הללו. לפרויקט פשוט של פיתוח אתרים, זה מספיק.

אם אתה רוצה משהו קצת יותר פונקציונלי, כמו אינטגרציה של WordPress API, גוטנברג, או נניח, שילוב של WooCommerce Back Office, תרצה סוכנות עם מערך המיומנויות הספציפי הזה או איפשהו קרוב לזה.

בקיצור, לסוכנות פיתוח וורדפרס טובה יש יכולות טכניות בתחום אירוח, אופטימיזציה של תוכן, עיצוב, פיתוח ואינטגרציות.

#2. חזון אסטרטגי

כדי שכל סוכנות פיתוח וורדפרס תצליח, היא צריכה להיות בעלת חזון אסטרטגי. חברות שנכשלות בתכנון פרויקט אסטרטגי גורמות לעיכובים במסירה הסופית.

באופן אידיאלי, עליך לחפש סוכנות שיש לה הבנה וחזון ברורים לגבי האופן שבו הם מתנהלים בפרויקט. הם צריכים לקחת כל פרויקט כאחד שהוא ייחודי ולהתמקד בפתרון כל מיני בעיות מסובכות הקשורות אליו.

לבסוף, הם צריכים להיות מהירים ויעילים בפיתוח מפת דרכים ברורה של הפרויקט שלך וצריכים לשמור אותך מעודכן בכל עת.

טיפ פרו: לאתר של סוכנות וורדפרס יש בדרך כלל דף תהליך שמתאר את אופן הפיתוח שלהם. עברו על זה, וכשאתם מתקשרים איתם, שאל אותם שאלות לגבי כל שלב.

#3. עלות תועלת

בכל מובן המילה, וורדפרס חסכונית. לא נדרש כמעט כלום כדי להתקין ולהפעיל אותו מלבד רכישת חובה של שם דומיין ושירות אירוח. חוץ מזה, זה שיט חלק.

לכלכלה של וורדפרס הייתה השפעה גם על הסוכנויות עצמן, שגם מנסות לשמור על עלויות הפיתוח שלהן בצורה יעילה ככל האפשר. אבל זה לא אומר שאתה צריך לבחור כל סוכנות שמציעה את המחיר הנמוך ביותר.

לפני שאתה הולך לבחירת סוכנות, עליך לבדוק את שירותי הפיתוח שלהם, התהליכים שלהם, העלויות והוצאות אחרות. בעיקרו של דבר, עליך לבצע ביקורת על כל אתר האינטרנט של הסוכנות.

טיפ פרו: אם סוכנות עונה על הדרישות שלך, קבל ממנה הצעת מחיר, אך אל תתחייב. תסתכל על סוכנויות אחרות ואת הצעות המחיר שלהן לפני שאתה הולך עם אחת.

#4. זמינות סוכנות

אולי שמעתם על הסוכנות האימתנית שלא מתקשרת בשעת צרה.

לפני שאתה נרשם לסוכנות כלשהי, נסה לוודא שהם זמינים בכל פעם שאתה מרגיש שהאתר שלך מתמודד עם בעיות מסוימות. לסוכנויות מוסמכות יש בדרך כלל מנהל חשבונות מפתח או נציג תמיכת לקוחות המוכנים לעזור לך עם בעיות האתר שלך בכל פעם שיתעורר הצורך.

אל תסתמך רק על כתובת הדוא"ל של סוכנות. חפש מספר טלפון או כל צורת תקשורת אחרת כדי לשמור על קשר עם האחראי על הפרויקט שלך. אם יש בעיה, צריך לראות אותה. בסופו של יום, זה הכסף שלך, ואתה לא צריך להירתע מלבקש עזרה.

#5. מוניטין הסוכנות חשוב

עבדנו עם לקוחות שהחליטו לחפש סוכנות בגוגל ולכוון את הסוכנות הראשונה שמופיעה בתוצאות. זהו מהלך מנוגד לאינטואיציה.

דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש לא אומר שסוכנות מוכשרת מבחינה טכנית. זה רק אומר שהם טובים באופטימיזציה של אתרי האינטרנט שלהם למנועי חיפוש.

אם אתה מרגיש שסוכנות עונה על הדרישות שלך, חפש עבורה ביקורות חיצוניות באתרים כמו Clutch ו-Truppi. אלו הן סקירות עצמאיות שעוזרות לך לנתח את המוניטין האמיתי של אתר אינטרנט בשוק.

המלצות כאלה של לקוחות חשובות מאוד וצריכות להיות שיקול ראשוני לפני שמתחילים עם חברה. למען האמת, עליך להתייעץ עם ביקורות אלה כאשר אתה בוחר סוכנויות פוטנציאליות.

מנקודת מבט הומניסטית, סוכנות טובה לא תתמקד רק בעניין שעל הפרק. הם גם יהיו אדיבים, מכבדים ושקופים לאורך כל תהליך הפיתוח.

שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני בחירת חברה לפיתוח אתרים לפני שתתחיל בפרויקט שלך

מטרת האתר העסקי שלך מבוסס וורדפרס היא לשמש גשר בין המותג שלך לבין הלקוחות הפוטנציאליים וקהל היעד שלך. כל חברת פיתוח תוכנה אמינה יודעת את החשיבות של אמון ואמינות, שהם היסודות ליחסי עבודה ארוכי טווח.

נהוג שלבעלי עסקים יש כמה שאלות חיוניות שצריכות תשובות מספקות מחברת הפיתוח של וורדפרס. אם אינך בטוח בכלל מה לשאול, הנה חמש שאלות שיעניקו לך ידע ברור יותר על החברה וזרימת העבודה שלה:

האם אתה יכול לספק פרויקטים לדוגמא ?

אם חברת הפיתוח שאיתה תעבוד נמצאת בעסק כבר כמה שנים, היא אמורה להיות מסוגלת להציג בפניך דוגמאות מקרים או מקרים של הפרויקטים הקודמים או המתמשכים, שיסבירו את הפרויקטים.

תיאורי מקרה אלו יאפשרו לך ללמוד על תהליך הפיתוח מהשלבים הראשונים ועד לסיכום. זהו מידע חיוני מכיוון שהוא יספק לך תובנות לגבי ההתמחויות והיכולות של החברה.

האם אתה יכול להסביר את השלבים השונים של תהליך הפיתוח?

נניח שהחברה שבחרתם יודעת לעשות דברים נכון. במקרה כזה, התהליך שלהם יכלול בדרך כלל את שלבי הפיתוח הבאים: מחקר וניתוח, עיצוב, העברת נתונים, פיתוח, בדיקת איכות ובדיקות, השקה והצעת תמיכה. כבעל האתר, החברה צריכה לקחת את התובנות שלך בשלבי הפיתוח, הבטחת האיכות ותהליך האישור, ולכן חיוני ללמוד עם מי תתכתבי.

לוחות זמנים של פרויקט ?

חברה יעילה תהיה מראש עם הזמן המשוער שכל שלב בפיתוח צריך לקחת. הם צריכים לקחת בחשבון את העיכובים האפשריים בשלב ההשקה, והם צריכים להיות שקופים.

שאלה נוספת שאתה יכול לשאול לגבי הערכות זמן היא מה יקרה אם לא יעמדו בזמנים ופירוט ההתחייבויות שלהם. שאל על חישוב העלות והזמן.

איזה חלק יש לך בתהליך פרויקט של בניית אתר?

זה, אחרי הכל, הפרויקט שלך, ולמרות שאתה אולי לא המפתח, אתה חלק חיוני מהצוות. חברת פיתוח וורדפרס טובה תבהיר את התפקיד שתמלאו בשלבי הפיתוח ותוודא שאתם מעורבים לאורך כל התהליך. הם יספקו לך דוחות התקדמות, יקחו את הקלט שלך למקום שהוא חיוני ויבטיחו שהתוצאות עומדות בציפיות שלך.

במהלך הפגישה הראשונית שלך עם חברת הפיתוח, עליך לדון במטרה של העסק שלך וכיצד אתר וורדפרס משתלב בו. בדוק ותראה אם ​​החזונות שלך מתאימים, והם מסוגלים לתת לך עצות מועילות וייעוץ, הכולל גם את הלא -הצדדים הטכניים והטכניים של בניית אתר וורדפרס.

לבסוף, אם לעסק שלך כבר יש אתר אינטרנט ואתה רוצה לשדרג ולעדן אותו או ליצור אתר חדש לגמרי. שוחח עם החברה אם הם ינתחו את נקודות החוזק והחולשה של האתר הנוכחי ויכללו אותם בקונספט של האתר החדש או המשודרג.

מסקנות

במאמר זה, דיברנו על בחירת סוכנות הפיתוח הטובה ביותר של וורדפרס. ברמה הבסיסית מאוד, קל מאוד לבחור סוכנות פיתוח וורדפרס. יש כל כך הרבה ספקי שירותים זמינים בשוק. עם זאת, בחירת הסוכנות הנכונה היא עניין אחר לגמרי.

אנו מקווים שסיפקנו לך את המידע הבסיסי כיצד להתחיל בגיוס סוכנות באמצעות מאמר זה. אם יש מילות פרידה שאנחנו יכולים לגייס, זה יהיה להישאר מעודכן וערניים.

ציד שמח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *