אודות

נעים מאוד וברוכים הבאים לאתר של חברת WEBME (:
החברה הוקמה בשנת 2005 על ידי אטקינסון ליאון תוך מתן דגש על מחיר הוגן ושירות מצוין לכלל הלקוחות, אחד הדברים אולי הכי חשובים מבחינתנו זה להישאר תמיד מעודכנים בתחום של בניית אתרים מבוססי וורדפרס. קצב הצמיחה בתחום רק הולך ומאיץ וקשה מאוד להדביק פערים, עם ניסיון של למעלה מ13 שנה אנחנו דואגים להקיף את רוב הכלים הדיגיטליים הבסיסיים הנדרשים עבור כל לקוח חדש שהופך להיות שחקן עסקי בעולם הדיגיטלי שרק הולך ומתרחב.

אם אתם מחפשים שותף אסטרטגי מוביל בתחום של בניית אתרים על המערכת הפופולארית בעולם אז הגעתם למקום הנכון, יחד נגדיר ונאפיין את המוצר אותו אתם צריכים, נציב יעדים, נבין את המתחרים ונצא לדרך, ההתמחות שלנו היא בניית אתרי תדמית ואתרי סחר קטנים עם דגש על עיצוב נקי, נגיש, ומותאם לצורכי השיווק המובילים היום בעידן האינטרנט (GOOGLE ANALYTICS / GOOGLE ADDWORDS / FACEBOOK BUSINESS) מתן דגש נוסף וחשוב – טעינה מהירה בזכות שרתים הממוקמים גאוגרפית בהתאם לקהל היעד, אופטימיזציה נכונה של קוד תיקני יכולה מאוד לעזור ולשפר את זמני הטעינה באתר בהתאם להנחיות של google insights / Pingdom / Gtmetrix הכלים המובילים בעולם בתחום שיפור זמני טעינה ואופטימיזציה לאתרים.

הצטרפו עוד היום לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים אשר דואגים תמיד למנף את העסק שלהם על ידי הכלים המתקדמים ביותר בתחום של בנייה ושיווק אתרי אינטרנט.

UX – חווית משתמש ללא פשרות במיוחד עבור גולשים מטלפונים חכמים אשר תופסים היום בממוצע כ50% מכלל החשיפות.

אנחנו כאן כדי ליצור מערכת יחסים ארוכת תווך עם לקוחותינו.

מעוניינים לבנות אתר אינטרנט מקצועי ומותאם בצורה מושלמת לניידים ? צרו אתנו קשר ויותר מנשמח לעמוד לרשותכם – 054-5800430

תודה רבה שביקרתם באתר,

Leon Atkinson